Kijkje achter de schermen bij Klei
Ben jij benieuwd wat er allemaal komt kijken bij het creëren van onze nieuwe voorstelling Klei? Je leest het in onze tweewekelijkse Klei-nieuwsbrief.
Achter de schermen bij Klei
Klei-nieuwsbrief #1:
In deze eerste editie vertellen we hoe het idee voor Klei is ontstaan, stellen we een deel van het artistieke team aan je voor en nemen we je mee in de de eerste vooronderzoeken. Je leest de nieuwsbrief hier.
Klei-nieuwsbrief#2:
In de tweede editie van de Klei-nieuwsbrief nemen we je opnieuw mee achter de schermen van Klei. In de eerste nieuwsbrief maakte je kennis met Boukje Schweigman en beeldend kunstenaar Zoro Feigl. In deze tweede nieuwsbrief zetten we regie-assistent Rosanne Geerdes in het zonnetje. Wie is Rosanne, wat is haar rol als assistent en hoe vindt ze die rol, die ze voor het eerst bij Schweigman& vervult.
In deze nieuwsbrief ook aandacht voor de zoektocht naar een passende speellocatie. En we lichten de festivals uit waar Klei onderdeel van is. Je leest de nieuwsbrief hier.
Klei-nieuwsbrief#3:
In de derde editie van Klei-nieuwsbrief delen we beelden van de opbouw van Klei. We vertellen hoe we de klei voorbereiden zodat die geschikt is voor de performers om in te spelen. Ook zie je in deze nieuwsbrief een video waarin Boukje Schweigman en Zoro Feigl vertellen hoe hun samenwerking tot stand gekomen is en waarom ze voor klei zijn gevallen. Je leest de nieuwsbrief hier.